Gdzie trafią handlarze z targowiska w Kołobrzegu ?

Gdzie trafią handlarze z targowiska w Kołobrzegu ?

Aktulności Kołobrzeg z Kołobrzegu

Więcej w współczesnym roku kołobrzeski magistrat ma rozstrzygnąć przetarg na zmianę targowiska miejskiego przy ul. Trzebiatowskiej. Handlujący tam kupcy mają stać przekazani na ulicę Okopową.

Gdzie trafią handlarze z targowiska w Kołobrzegu ?

 

Po wielu perypetiach, związanymi często z szerokim kosztorysem planowanej inwestycji, remont targowiska zatrzymuje się jeszcze dużo istotny. Prace przedstawiają się rozpocząć też w współczesnym roku. Oprócz nowej drogi, na obszarze przy ul. Trzebiatowskiej, mają pojawić się oraz nowe pawilony handlowe, zadaszenie dla młodszych handlarzy i oświetlenie.

Zakładamy, że prace powinny potrwać około 4 miesięcy – mówi Michał Kujaczyński, rzecznik Urzędu Miasta. Nazywa to, że nowe targowisko byłoby chętne na wiosnę kolejnego roku.

W trakcie trwania remontu kołobrzescy kupcy uznają być przekazani na ul. Okopową. Nie doświadczyłeś się pierwotny pomysł czasowego handlu na parkingu przy Trzebiatowskiej. Plac przy targowisku, należący do firmy Orlen, wymagałby bowiem kosztownego przygotowania nawierzchni. Urzędnicy zapowiadają spotkanie z kupcami w obecnej myśli.

 

Zobacz również Wydarzenia Kołobrzeg

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments